ÇUKURCA'DA KONFERANS
haber arşivAnasayfa > haber arşiv > ÇUKURCA'DA KONFERANS

ÇUKURCA'DA KONFERANS

HAKKARİ'nin Irak sınırındaki Çukurca ilçesinde, Gazeteci-Yazar Mehmet Berk Ergin tarafından 'internetin sosyal yaşamdaki önemi' konulu konferans düzenlendi.

Çukurca Kaymakamlığı ve Belediye'nin destekleriyle  ilçedeki  Şehit Bilal Soybilgiç konferans salonunda düzenlenen konferansa,İlçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Temel Ayca,İlçe Emniyet Müdürü Oktay Kapsız, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceyhan Doğan ve vatandaşlar katıldı. Çukruca ilçesinde konferans veren gazeteci yazar Mehmet Berk Ergin, internetin sosyal yaşamdaki önemini anlattı. Konferansın ardından Çukurca Kaymakamı Temel Ayca ile devlet hastanesini ziyaret eden Ergin, burada da hastane çalışanlarıyla söyleşi yaptı.

Gazeteci-Yazar Ergin, iİçe Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Ayca'nın destekleriyle bu  konferansı verdiklerini belirterek,"Daha önce  Çukurca'nın  bu kadar güzel ve değerli insanlarla dolu olduğunu bilmiyordum.Buraya gelip, yöre insanıyla bir araya geldiğim için çok mutluyum. Çünkü, burada yaşayan insanları tanımak beni son derece sevindirdi.Yıllardır sosyal sorumluluk konuları ile ilgileniyorum. Çukurca halkına bir şeyler anlatmak  ve paylaşmak için, bu güzel insanlarla bir araya geldik. Sağ olsun sayın kaymakamımızın destekleri ile güzel bir sunum gerçekleştirdik. Kendisine teşekkür ediyorum." dedi.

 

 

20.10.2018

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr