TRT GAP DİYARBAKIR RADYOSU
haber arşivAnasayfa > haber arşiv > TRT GAP DİYARBAKIR RADYOSU "YÖREMİZ" PROGRAMIYLA ÇUKURCA'DA

TRT GAP DİYARBAKIR RADYOSU "YÖREMİZ" PROGRAMIYLA ÇUKURCA'DA

Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Evren Bozkurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ceyhan Doğan, TRT GAP Diyarbakır Radyosuna konuk oldular.

 

Çukurca İlçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Evren Bozkurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ceyhan Doğan, TRT GAP Radyosu “Yöremizden” programının canlı yayına katıldılar.

Hakkari’nin Çukurca İlçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Evren Bozkurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Ceyhan Doğan, bugün saat 11:30'de TRT GAP Radyosu “Yöremizden” programının canlı yayın konukları olarak ilçede başlatılan kitap okuma etkinliği, tarihi kale evlerinin  butik otel çalışmaları ve Çukurca ilçesinde yapılan çalışma ve projeler hakkında söyleşide bulundular.

TRT GAP Radyosu Yöremizden programının canlı yayını Çukurca Belediyesinde sunuldu.

Programın ardından Çukurca Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Evren Bozkurt ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Ceyhan Doğan, TRT GAP Radyosu Ekibi ile birlikte Çukurca sınırının sıfır noktasında bulunan askeri üst bölgesini ziyaret ederek ilçe Atatürk ilköğretim okulunu gezip öğrencilerle sohbet ettiler.

Öğle yemeğini ilçe Emniyet müdürlüğünde yedikten sonra TRT GAP Diyarbakır Radyo ekibi Çukurca’nın ilk ve tek Radyosu Çukurca FM misafir olup program sundular.

TRT GAP Radyosu Ekibi Çukurca ilçesini gezip hatıra fotoğrafları çekip ilçeden ayrıldılar.

 

Çukurca ilçe Belediye Başkan Yardımcımız Sayın Evren Bozkurt “TRT GAP Diyarbakır Radyo ekibine bu güzel ziyaretlerinden dolayı en içten dileklerimizle Teşekkürlerimizi sunarız.” dedi.

 

 

27.11.2018

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr