ÇUKURCA'DAN ÇUKUR'A ZİYARET
haber arşivAnasayfa > haber arşiv > ÇUKURCA'DAN ÇUKUR'A ZİYARET

ÇUKURCA'DAN ÇUKUR'A ZİYARET

İlçemizdeki bir grup genç, Show Tv  kanalında yayınlanan reyting rekortmeni dizisi Çukur'un İstanbul'daki setini ziyaret ederek, oyuncularla bir araya geldiler.

 

Çukurcalı gençlerden Mehmet Turan’ın girişimleri ve Çukurca Kaymakamlığı ile Çukurca Emniyet Müdürlüğünün destekleriyle bir grup genç, Çukur dizisinin setine davet edildi. Bunu üzerine gençlerden Mehmet Turan, Bıjar Turan, Muhammed Tek, Tekin Atak, Özgür Erdemir, Fırat Erdemir, Şaban Erdemir, Serkan Demir, Ferhat Kalkan, Emir Çakır, Hüseyin Duran, Caner Yılmaz, Halit Bayrak ve Şaban Yılmaz, İlçe emniyet müdürümüz Sayın Oktay Kapsız ve Komiser Yardımcısı Dicle Elçe ile birlikte uçakla İstanbul’a gitti.
Geçtiğimiz günlerde yayınlanan bir bölümde yer alan “Çukur’dan Çukurca gençlerine selam olsun!” duvar yazılı sahnenin de yer aldığı dizinin setini ziyaret eden gençler, oyunculardan Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili ve Erkan Avcı ile  tanışıp bol bol sohbet ettikten sonra birlikte hatıra fotoğrafları çektirdiler.

 

Dizi seti ziyaretinden sonra gençlerimiz, başta İstanbul boğazı olmak üzere İstanbul Sanat Atölyesi, Taksim Sinema, Yerebatan Sarnıcı, Kuruçeşme Eminönü, Kız Kulesi, Zorlu AVM, Beykoz, boğazda tekne turu ve İstanbul'un birçok yerini gezip bol bol fotoğraf çektirdi,

 

 

09.02.2019

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr