BELEDİYEMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ
HaberlerAnasayfa > Haberler > BELEDİYEMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

BELEDİYEMİZDE DEVİR TESLİM TÖRENİ

31 Mart 2019 yerel ve mahalli idareler seçiminde Çukurca Belediye Başkanlığı'nı kazanan Sayın Ensar Dündar , mazbatasını alarak görevi Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekilimiz Sayın Temel Ayca'dan devraldı.

 

Görevi Başkan Dündar’a devreden Kaymakam Ayca, ilçeye yaptığı hizmetleri ve hayata geçirdiği projeleri vurgulayarak ”İnsanlarımızın yaşadıkları yerleri güzelleştirmeye gayret ettik. Altyapı sorunlarını büyük ölçüde çözdük. Biz Çukurcalıları sevdik, Çukurcalılar meslek hayatımda unutmayacağıma anılar bıraktılar” dedi.
Kaymakamımız Sayın Temel Ayca, başta Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Evren Bozkurt olmak üzere tüm Belediye çalışanlarına hizmetlerinden dolayı teşekkür edip helallik isteyerek Sayın Dündar'a başarılar diledi.
Dündar ise Çukurca'da bir demokrasi şölenine tanık olduklarını belirterek "Bir seçimi daha geride bıraktık. Birlik, beraberlik ve huzur içerisinde Çukurca’da çok daha güzel günler bizi bekliyor” diye konuştu.
Belediye Başkanımız Sayın Ensar Dündar, Kaymakam Ayca ve ekibine teşekkür ederek görevi devraldı. Halkımıza hayırlı olsun.

 

 

04.04.2019

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr