AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DİNÇ'TEN ÇUKURCA'YA ZİYARET
BasındanAnasayfa > Basından > AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DİNÇ'TEN ÇUKURCA'YA ZİYARET

AK PARTİ MİLLETVEKİLİ DİNÇ'TEN ÇUKURCA'YA ZİYARET

AK Parti Hakkâri Milletvekili Husret Dinç, beraberindeki AK Parti İl Başkanı Emrullah Gür ve bazı partililerle Çukurca’ya gelerek parti binasını ziyaret etti.
 

Dinç, burada yaptığı konuşmada, terör örgütünün Kürtlükle alakası olmadığını, aksine Kürtlere zulmettiğini söyledi. Türkiye'de 80 yılda yapılmayan hizmetlerin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan liderliğindeki AK Parti ile 16 yılda yapıldığını aktaran Dinç, "Kürtler, Lazlar, Türkler... Cumhurbaşkanımız, hiçbir ırka, hiçbir mezhebe ayrımcılık yapmadan  herkese aynı gözle baktı. Biz de ülkemizin başında böyle bir insanı istiyoruz. Her zaman mazlumun yanında ve zalimin karşında. Sadece bazı zalimlere karşı değil, dünyadaki tüm zalimlere karşı, tüm insanların hakkını savunuyor." diye konuştu.

Dinç, hangi yerden, hangi milletten olursa olsun tüm terör örgütlerine karşı olduklarını ve bunları en sert şekilde kınadıklarını belirtti.

 

Dinç, Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Temel Ayca ile İlçe Emniyet Müdürü Oktay Kapsız'ı ziyaret ettikten sonra ilçeden ayrıldı.

 

 

08.08.2018

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr