ÇUKURCA'DA KUKLA GÖSTERİSİ
haber arşivAnasayfa > haber arşiv > ÇUKURCA'DA KUKLA GÖSTERİSİ

ÇUKURCA'DA KUKLA GÖSTERİSİ

Hakkâri’nin Çukurca ilçesin de düzenlenen kukla gösterisine yoğun ilgi gördü.

Çukurca kaymakamlığı ve Belediyesi’nin katkılarıyla şehit Bilal Soy bilgiç ortaokulunun Ahmedi Hani çok amaçlı konferans salonunda düzenlenen kukla gösterisini büyük ilgi gördü.

Yetenek Sizsiniz Türkiye programının finalistlerinden Çiğdem Dağtekin'in kuklası Marmelat ile sahne aldığı vantrolog gösterisine sabah saatlerinde ilçe genelinde okullarda öğrenciler için sahne aldı.

 Çukurca’da olmaktan mutluluk duyduğunu belirten finalist Çiğdem Dağtekin; “Marmelat kızımla birlikte Çukurca ilçesinde olmaktan mutluluk duyduk. Çukurcalı çocuklarımızla birlikte olduk. Bizlere çok ihtiyaçları olduğu düşündüğümüz için Antalya’dan çıktık geldik bundan sonra hep birlikte olacağız inşallah söz verdik” dedi.

İlçe merkez şehit Bilal Soybilgiç Ortaokulu’nun Ahmedi Hani çok amaçlı konferans  salonunda sahne alan kukla gösterisine Çukurca Kaymakamı ve Belediye Başkan vekili Sayın Temel Ayca, ilçe Emniyet Müdürü Oktay kapsız, Çukurca 2’nci Hudut Tugay Komutanı Tuğgeneral Mehmet Yasin Kalın, İlçe Jandarma Komutanı Jandarma Binbaşı Bilgehan Özkanoğlu, öğrenciler, öğretmenler ve veliler katıldı.

 

19.10.2018

BİZE ULAŞIN

Yeşil Çeşme Mah. Cumhuriyet Cad. No: 5 Çukurca Belediyesi Çukurca / HAKKARİ
+90 438 511 20 87
+90 438 511 20 87
www.cukurca.bel.tr
info@cukurca.bel.tr